Articles

Een bijzonder schoolgebouw

Speciaal voor onze school heeft het gerenommeerde architectenbureau ONIX uit Groningen een prachtig en duurzaam schoolgebouw ontworpen. ONIX heeft voor ons een organisch gebouw gemaakt, waarin licht, warmte en duurzaamheid centraal staan. Een gebouw dat bewustzijn voor kwaliteit uitstraalt en een kindvriendelijke sfeer ademt.

Op de begane grond zijn administratie, leerlingenbibliotheek, de beide kleuterlokalen - met een eigen kleuteringang - en de lokalen van klas 1 en 2. Al deze klassen hebben vanuit het lokaal een openslaande deur naar een eigen stuk tuin. Daar kunnen de kinderen spelen, werken en onderwijs genieten.

Op de bovenverdieping zijn de hogere klassen, het handvaardigheidlokaal, de spreekkamers, de lerarenkamer, de kamer voor Interne Begeleiding / Remedial Teaching en de directiekamer. Langs de vide zijn (computer)werkplekken voor leerlingen ingericht.

Op het schoolterrein is ook een moestuin ingericht, waarin de kinderen tuinbouwonderwijs krijgen. Niet alleen met de neus in de boeken of achter de computer, maar ook samen met klasgenootjes met de spade in de grond.

EU e-Privacy Directive

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.

Michaelschool Leeuwarden op FaceBook!